רציתם לדעת כמה שווה המידע ברשת האפלה? הנה ההזדמנות שלכם

הרשת האפלה, המקום בו הגבולות והחוקים נשארים אי שם בש"ג ואין סוף למה שתוכל למצוא, היום נתמקד בשירותים ספציפיים שקשורים אל עולם הסייבר.

אז בואו נקפוץ ישר למים העמוקים (או הרשת האפלה במקרה שלנו), מעוניינים בפרטי כרטיס אשראי מלאים? אך ורק 10 דולר! בשביל 50 דולר תוכלו לקבל גישה לכל החשבון.. מחירים מפתיעים? ובכן יש סיבה מצערת לכך, מעל 3800 דליפות מידע (בממוצע של 20\יום) עם פוטנציאל לכ 4.1 ביליון רישומים שאת רובם תוכלו למצוא ברשת האפלה, על מנת להמחיש לכם, אתר “BriansClub”-אחד מהאתרים הגדולים ביותר ברשת האפלה לסחר במידע של כרטיסים נפרץ אתמול על ידי האקר, לאחר חשיפת מאגר המידע, מעל 26 מליון כרטיסי אשראי נחשפו ודווחו ובכך נמנע נזק יותר גדול. את הדיווח המלא על הפריצה תוכלו לקרוא כאן.

מה עוד נוכל למצוא? חוץ מנשק, דרכונים וכסף מזוייף, אני רק חושש שאתם תחרדו יותר לדעת, אבל הבטחתי להביא מידע חשוב ואני מקיים הבטחות,מידע על תושב US- בין 4 ל10 דולר, כולל פרופיל דיגטלי מלא ומצב פיננסי.

חשבונות בנק- טוב, כאן תלוי הסכום בחשבון, המחירים נעים בין 25 דולר ל 75 דולר לחשבונות בנק של תושבי ארה"ב, לחשבונות אירופאים תצטרכו לשלם יותר..

מעוניינים להשכיר כלי פריצה? 80 עד 100 דולר ליום ישיגו לכם את מבוקשכם.

דוגמא למחירים בחנות.

חשוב לציין שאין שינויים דרמטיים במחירים בהשוואה לשנים קודמות לכלל הרשימה מעל, פרט לשירות אחד, מתקפת DDoS- מתקפת מניעת שירות אשר ב2017 עלתה כבערך 27 דולר, עומדת כיום על כ100 דולר.

מה אנחנו למדים? ריבוי דליפות המידע מאתרים מובילים שמשמשים אותנו ביום יום פוגעות בנו כמו בומרנג,חשוב לשים לב תמיד לשמור על הפרטים תחת מעטה סיסמאות קשוח ומוקשח, לא ליפול לתרמיות, להיות "עם היד על הדופק" ולהכיר את האיומים הסובבים אותנו, ידע = כוח, ככל שנעלה את המודעות פחות אנשים יהפכו לקורבן לפשע דיגטלי.

סייבר ספייס – קהילת הסייבר החברתית המובילה בישראל!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *